Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
2. | SK Chlumec |
|
MFK Dobříš | 12.08.2023Sobota 10:30 | |
3. | SK Tochovice |
|
SK Chlumec | 19.08.2023Sobota 17:00 | |
4. | SK Chlumec |
|
Tatran Sedlčany | 26.08.2023Sobota 10:30 | |
1. | Sokol Libiš |
|
SK Chlumec | 30.08.2023Středa 17:30 | |
5. | Sparta Kutná Hora |
|
SK Chlumec | 02.09.2023Sobota 10:15 | |
6. | FC Velim |
|
SK Chlumec | 09.09.2023Sobota 17:00 | |
7. | SK Chlumec |
|
SK Poříčany | 16.09.2023Sobota 10:30 | |
8. | SK Sokoleč |
|
SK Chlumec | 24.09.2023Neděle 16:30 | |
9. | SK Chlumec |
|
SK Posázavan Poříčí nad Sázavou | 30.09.2023Sobota 10:30 | |
10. | SK Doksy |
|
SK Chlumec | 07.10.2023Sobota 16:00 | |
11. | SK Chlumec |
|
Spartak Průhonice | 14.10.2023Sobota 10:00 | |
12. | Mnichovohradišťský SK |
|
SK Chlumec | 22.10.2023Neděle 15:30 | |
13. | SK Chlumec |
|
TJ Ligmet Milín | 28.10.2023Sobota 10:00 | |
14. | AFK Tuchlovice |
|
SK Chlumec | 04.11.2023Sobota 14:00 | |
15. | SK Chlumec |
|
Povltavská FA B | 11.11.2023Sobota 10:00 | |
17. | MFK Dobříš |
|
SK Chlumec | 09.03.2024Sobota 14:30 | |
18. | SK Chlumec |
|
SK Tochovice | 16.03.2024Sobota 10:30 | |
19. | Tatran Sedlčany |
|
SK Chlumec | 24.03.2024Neděle 15:00 | |
20. | SK Chlumec |
|
Sparta Kutná Hora | 30.03.2024Sobota 10:30 | |
21. | SK Chlumec |
|
FC Velim | 06.04.2024Sobota 10:30 | |
22. | SK Poříčany |
|
SK Chlumec | 13.04.2024Sobota 17:00 | |
23. | SK Chlumec |
|
SK Sokoleč | 20.04.2024Sobota 10:30 | |
24. | SK Posázavan Poříčí nad Sázavou |
|
SK Chlumec | 27.04.2024Sobota 17:00 | |
25. | SK Chlumec |
|
SK Doksy | 04.05.2024Sobota 10:30 | |
26. | SK Chlumec |
|
Spartak Průhonice | 11.05.2024Sobota 10:30 | |
27. | SK Chlumec |
|
Mnichovohradišťský SK | 18.05.2024Sobota 10:30 | |
28. | TJ Ligmet Milín |
|
SK Chlumec | 25.05.2024Sobota 10:30 | |
29. | SK Chlumec |
|
AFK Tuchlovice | 01.06.2024Sobota 10:30 | |
30. | Povltavská FA B |
|
SK Chlumec | 08.06.2024Sobota 17:00 | |
16. | SK Chlumec |
|
Sokol Libiš | 15.06.2024Sobota 10:30 |
1. | TJ Ligmet Milín | 24 | 76:14 | 67 |
2. | SK Poříčany | 24 | 50:31 | 49 |
3. | SK Posázavan Poříčí.. | 24 | 54:34 | 44 |
4. | FC Velim | 24 | 45:33 | 43 |
5. | SK Sokoleč | 24 | 50:47 | 40 |
6. | SK Tochovice | 24 | 52:37 | 37 |
7. | SK Doksy | 24 | 32:41 | 37 |
8. | AFK Tuchlovice | 24 | 44:30 | 36 |
9. | Tatran Sedlčany | 24 | 47:46 | 33 |
10. | SK Chlumec | 24 | 42:40 | 31 |
11. | Sokol Libiš | 24 | 48:57 | 31 |
12. | Povltavská FA B | 24 | 36:53 | 26 |
13. | Mnichovohradišťský SK | 24 | 30:59 | 22 |
14. | MFK Dobříš | 24 | 37:51 | 19 |
15. | Sparta Kutná Hora | 24 | 31:61 | 16 |
16. | Spartak Průhonice | 24 | 30:70 | 16 |
15 gólů
Václav Bláha6 gólů
Petr Sirotek3 góly
Lukáš Šedivý3 góly
Chimezie (Erik) Ezeala3 góly
Jakub Dobiáš
Počet návštěv: 20267
Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 130 | Poslední den: 12
© 2024 SK Chlumec | Všechna práva vyhrazena | vostarek@1ve.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz