SK Chlumec
TJ Sokol Klecany

15. kolo, So 16.11 13:30

SK Chlumec4
TJ Sokol Klecany1

SK Chlumec

14. kolo, So 09.11 14:00

SK Votice2
SK Chlumec1

SK SPARTAK Příbram

13. kolo, So 02.11 14:00

SK Chlumec0
SK SPARTAK Příbram3

SK Chlumec

12. kolo, So 26.10 14:30

TJ Jíloviště0
SK Chlumec4

FC Čechie Velká Dobrá

11. kolo, So 19.10 15:30

SK Chlumec2
FC Čechie Velká Dobrá..1PP

SK Chlumec

10. kolo, Ne 13.10 10:30

TJ KOVOHUTĚ Podlesí2
SK Chlumec0

FK Mníšek pod Brdy

9. kolo, So 05.10 16:00

SK Chlumec3
FK Mníšek pod Brdy1

SK Chlumec

8. kolo, So 28.09 10:30

TJ Viktoria Vestec3
SK Chlumec1

SK Chlumec

7. kolo, Ne 22.09 16:30

FK Olympie Zdice0
SK Chlumec3

SK Tochovice

6. kolo, So 14.09 11:00

SK Chlumec3
SK Tochovice2PP

TJ Sokol Sedlec-Prčice

16. kolo, So 07.03 14:30

SK Chlumec
TJ Sokol Sedlec-Prčice..

SK Chlumec

17. kolo, So 14.03 14:30

TJ Dynamo Nelahozeves
SK Chlumec

SK Doksy

18. kolo, So 21.03 15:00

SK Chlumec
SK Doksy

SK Chlumec

19. kolo, So 28.03 15:00

SK Baník Libušín
SK Chlumec

SK Rakovník

20. kolo, So 04.04 16:30

SK Chlumec
SK Rakovník

SK Chlumec

21. kolo, So 11.04 16:30

SK Tochovice
SK Chlumec

FK Olympie Zdice

22. kolo, So 18.04 17:00

SK Chlumec
FK Olympie Zdice

TJ Viktoria Vestec

23. kolo, So 25.04 17:00

SK Chlumec
TJ Viktoria Vestec

SK Chlumec

24. kolo, Ne 03.05 17:00

FK Mníšek pod Brdy
SK Chlumec

TJ KOVOHUTĚ Podlesí

25. kolo, So 09.05 17:00

SK Chlumec
TJ KOVOHUTĚ Podlesí

Akce mládež

Členské příspěvky na rok 2020   -  500Kč za hráče

nutné vybrat do konce Února

Tréninky v Únoru 18.2 a 21.2  a  25. a 28.2

 

Zimní turnaj ve Zdicích leden až březen ml. i st. přípravka

V lednu nás čeká start čtyřtunaje mladší i starší přípravky ve Zdicích

Hrát by měli všichni, je to příprava i když o poháry a medaile.

Hrát se bude venku na umělé tráve (koberec) - ideálně tarfy. Pokud bude nepřízeň počasí hrát se bude v hale - sálovky,  tarfy se světlou podrážkou.

S sebou:

Termoprádlo, lehké tepláky,mikinu, čepici(Chlumec),rukavice, zimní bundu, věci na převlečení, boty do haly i na ven, dostatek pití a občerstvení.

Musíme být připraveni hrát venku i v hale.

Sraz bude na hřišti ve Zdicích, ml. přípr. v 9,00 h,  st.přípr v 12,00 h

Rozpis turnaje:

Mladší přípravka  10-12,30h                                                       Starší přípravka  13-15                                                                                                                                    

                       SO 25.1                                                                                      SO  25.1       

                       NE  2.2                                                                                       NE  2.2

                       SO 29.2                                                                                      SO 29.2

                       SO  7.3                                                                                       SO  7.3

Nominace:

mladší                                                      

Jirka V., Štěpán, Pepíno,Kačka S.,Fanda, Jonáš, Dominik, Viki, Verča, Ivan, Kája

starší

Ivča, Danča,Andrea, Dominika,Katka K.,Julie, Honza, Kuba, Jirka S., Matěj, (Jirka V.)

............................................................................................................................................................................................

 

29.3 Neděle  turnaj  M.Vitnera ve Všeradicích UMT

                           

                             dopoledne - starší přípravka

                             odpoledne - mladší přípravka         

           

 

Fotky a videa z turnaje v Hořovicích jsou v galerii

Foto a video celých zápasu z turnaje  11.1 v GALERII

Tréninky

Trénink 1 úterý a pátek      16,30- 17,30h       sraz 16,15h

Štěpán, Andrea, Matěj, Dominika, Danča, Ivan, Julie, Pepíno, Viki, Dominik, Jirka

 

Trénink 2 úterý a pátek    17,45-19,00h          sraz 17,30h

Ivča, Juras, Honza, Kuba, Kačka, Anička, Kája, Jonáš, Katka, Verča, Fanda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JARO 2020

 

Mladší přípravka jaro 2020
Skupina „F“ – 5 účastníků (finálová skupina)
Chlumec, Cembrit A, Cembrit B, Komárov, Zdice

 

Starší přípravka  jaro 2020
Skupina „J“ – 5 účastníků 
Chlumec, Podluhy, Svatá, Tlustice, Vysoký Újezd

 

Události

29.02.2020 13:30
SK Chlumec - FK Admira Praha U 19 na UMT Radotín

Tabulka

1. SK Tochovice 15 50:22 37
2. TJ Viktoria Vestec 15 37:21 32
3. TJ Sokol Klecany 15 47:29 28
4. TJ KOVOHUTĚ Podlesí 15 40:24 27
5. SK Baník Libušín 15 32:27 27
6. TJ Dynamo Nelahozeves 15 27:26 26
7. SK Chlumec 15 32:25 25
8. FC Čechie Velká Dobrá 15 30:29 24
9. TJ Sokol Sedlec-Prčice 15 26:20 22
10. SK Votice 15 26:30 22
11. FK Mníšek pod Brdy 15 41:40 19
12. SK Doksy 15 22:34 18
13. FK Olympie Zdice 15 24:43 16
14. TJ Jíloviště 15 28:53 15
15. SK SPARTAK Příbram 15 27:34 14
16. SK Rakovník 15 20:52 8

Kompletní tabulka

Střelci týmu

16 gólů

Josef Pouček

5 gólů

Jakub Šonka

3 góly

Igor Pogorilij

2 góly

Vitalij Kravcov

2 góly

Petr Veselý

Nejbližší narozeniny

13.03.2020 Jakub Šonka (25)
18.03.2020 Petr Veselý (31)
24.03.2020 Josef Pouček (24)
30.03.2020 Zdeněk Půček (28)
07.05.2020 Marek Zieris (36)

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek
ENERGO ZBRASLAV S.R.O.
OBEC VELKÝ CHLUMEC
1.VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ S.R.O.

Počet návštěv: 2860
Posledních 30 dnů: 420 | Posledních 7 dnů: 92 | Poslední den: 13

© 2020 SK Chlumec | Všechna práva vyhrazena | vostarek@1ve.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne